O NÁS

 

 

    Chápeme, že výběr fotografa či kameramana v dnešní době je složitá záležitost a ne vždy fotograf či kameraman, kterého Vám někdo doporučil, splní Vaše očekávání. To se bohužel stává. V několika podkapitolách bychom Vám rádi sdělili, proč zrovna nás byste si měli vybrat.

    Jsme team zkušených fotografů a kameramanů, pro které je práce jedním velkým životním koníčkem. Jsme sehraný team, který je před focením či natáčením pečlivě domluvený, jak s klienty, tak mezi sebou, neboť příprava je půlka úspěchu.

Zkušenosti a technika

Bez zkušeností a kvalitní techniky to nikdy nepůjde. Především na svatbách se fotograf/kameraman může dostat do situací, kdy musí improvizovat a využít své zkušenosti a to je hlavní rozdíl mezi profíkem a amatérem. Pro svoji práci využíváme nejmodernější techniku, neboť s ní jsme schopni být neustále nachystáni zachytit daný okamžik v té nejvyšší kvalitě. Jsme schopni, díky naší technice, vytvořit i v přírodě ateliér a nastavit si scénu světelně tak, jak v daný okamžik potřebujeme.

Práce s lidmi

Zkušenosti a technické vybavení jsou jedna věc, ale mnohem zásadnější věc, která souvisí s těmi zkušenostmi je lidský přístup a práce s fotografovanými či natáčenými osobami, protože na fotce či videu snadno poznáte, jestli jsou fotografované osoby přirozené či nervózní. Fotografovaným lidem necháváme vždy prostor, neboť je pro nás důležitá přirozenost a přílišné aranžování je někdy na škodu, ale nebojte se nenecháme Vás na holičkách a vždy Vám řekneme, jakou máme představu o výsledné fotce či záběru.

Rozumná cena za kvalitní služby

Ceny za naše služby máme sestavené, tak aby byli obě strany spokojené. Pochopitelně cenu, kterou Vám nabídnou amatérští fotografové či kameramani nemůžeme nabídnout, neboť značnou část ceny zpětně investujeme do kvalitnější techniky, abychom nabízeli kvalitnější výslednou práci.

Naše služby: svatby (foto & video), plesy (foto & video), portrétní focení, firemní prezentace (od focení firemních portrétů až po video prezentace Vaší společnosti), focení nemovitostí. 

Naše motto: "Fantazii se meze nekladou!"

Lukáš Augustin

Fotograf / kameraman

David Mačák

Kameraman / fotograf

Terka

asistentka

Tomáš

Kameraman / fotograf

Fotografka

Foto & video ateliér

Pro realizaci některých projektů je ateliér nezbytností. 

Moderně vybavený ateliér

Posezení pro klienty v ateliéru

Adresa

Plumlovská 88, Prostějov