REFERENCE

 

Lukáš za námi přijel až do Ostravy a je to nejlepší kameraman, jakého znám. Vytvořil nám tak krásné video, že po každém shlédnutí mám slzy štěstí, a to jsem ho už viděla nejméně 100x. Splnil každé naše přání. Je to moc milý, ochotný a usměvavý člověk. Luki děkujeme..
Doporučujeme všem! Kluci jsou senzační a jejich práce naprosto dokonalá.
Využili jsme fotografování i video na naší svatbě a byla to ta nejlepší volba. Mimo profesionalitu musím pochválit i přátelský přístup. Jste skvělí ještě jednou díky
Lukáš nám fotil svatební fotky, které se jeho zásluhou velice vydařily.
Potkali jsme se na svatbě kamarádky a tam mě zaujal jeho profesionální a lidský přístup. Proto jsme si jej vybrali také. Byl velice milý, prátelský a ochotný.
Vřele doporučuji
Úžasný fotograf. fotky jsou nádherné, strašně milý člověk i s přítelkyní, která fotí s ním :) moc doporučujeme a všude budeme chválit.
Touto cestou ještě jednou moc děkujeme Lukymu za skvělý svatební klip � do poslední chvíle jsme nevěděli jestli chceme video a díky velké náhodě a několika komplikacích jsme se dostali právě k Lukymu, úžasný lidský přístup, super atmosféra, všechno na 1 s *, střižené přesně pro nás na míru, znali jsme se 10 min a vzniklo úžasné video, které si uchováme na celý život, zachytil ty nejkrásnější okamžiky naší společné budoucnosti, moc moc moc děkujeme a vřele doporučujeme P&L
Nejlepší rozhodnutí při složitém výběru svatebních dodavatelů jsme udělali, když jsme za našeho svatebního fotografa zvolili Lukáše Augustina.
Od samého začátku sympatický a milý člověk, otevřený nápadům a přáním, přizpůsobivý našim podmínkám. Díky předsvatební schůzce a předsvatebnímu focení k nám na svatbu přijel už spíš co by přátelský známý, ne odtažitý najatý profesionál.
Mě, jako nevěstu, od samého rána uklidňoval jeho pohodový, přesto naprosto profesionální přístup, jeho úsměv a klid, se kterým zvládal jakoukoliv změnu plánu, kterou den přinesl.
Ocenili jsme, že do emotivních chvil na svatbě nijak násilně nezasahoval, přestože se mu je všechny podařilo zachytit na dokonalých fotkách, ze kterých jsme víc než nadšení.
Plánované focení s ním proběhlo uvolněně, vesele a nenásilně. I když jsme si vymýšleli další a další skupinové fotky, nedal na sobě znát únavu nebo nudu.
Naši hosté po shlédnutí fotek nejenže kladně hodnotí, co je na nich :), ale také oceňují skvěle odvedenou práci fotografa a chválí nám jeho výběr. A my si opravdu nemohli přát někoho lepšího!
Lukáš ztělesňuje vše, co od svatebního fotografa lze očekávat, a svoji práci odvádí bravurně. Doporučujeme každým coulem!
Jsme rádi že pan Augustin fotil náš svatební den. Byl slušně oblečený (což také nebývá pravidlem) celou dobu byl milý pozorný a ačkoliv vše fotil, téměř jsme o něm nevěděli. Nakonec při prohlížení fotek musíme konstatovat, že zachytil vždy ten pravý moment včetně pocitů zúčastněných. Moc hezké fotky. Určitě bychom ho doporučili
Nádherné fotky, perfektní atmosféra a zábava. Takové bylo focení s Lukášem. Před naší svatbou jsme s Lukášem vše probrali na předsvatební schůzce. Lukáš vyslechl naše přání a tužby, které jsme měli. Poté na předsvatebním focení jsme si vše vyzkoušeli, vyhledali perfektní lokality na focení a doladili detaily včetně harmonogramu tak, abychom focení rozložili do celého dne a netrávili společným focením několik hodin.
Což bylo skvělé řešení, hostům nevadilo, že jsme byli vždy chvíli pryč a jelikož společné fotografie máme pokaždé v jinou hodinu dne, tak každá fotografie má svou specifickou atmosféru.
Moc doporučujeme! 
Lukáš je úžasný fotograf. Už domlouvání focení s ním bylo super, Lukáš je velice příjemný a ochotný. Samotné focení pak probíhalo v uvolněné atmosféře, ikdyž jsem byla nervózní, tak mne rozptyloval a přesně popisoval co mám udělat. Je tedy vhodný pro zkušené modelky, ale i pro úplné začátečníky. Můžu ho jen doporučit, určitě bych už jiného fotografa neoslovila. 
Zdravím všechny, pokud váháte zda zkontaktovat Lukáše na foceni buď Vašeho velkého dne ,nějaké slavnosti či maturitního plesu ,tak muzu maximálně doporučit , když se to tak vezme ,tak to pro Lukáše byla taková ,,hurá akce " na poslední chvíli ,ale musím rict ze se s ni popral na výbornou .
Večer byl naprosto dokonalý a díky Tobě , si ty chvíle můžeme všichni připomínat .Mockrat děkujeme
Lukáše jako svatebního fotografa jsme si vybrali kvůli jeho profesionálnímu jednání, přátelskému přístupu a především kvůli krásným fotkám, které jsme od něj obdrželi. Fotografování mělo uvolněnou atmosféru a užili jsme si hodně srandy. Jedním slovem, bylo to SUPER.
Velice jsme oceňovali, že "nenarušoval" fotografováním náš svatební den. Momentky, které nafotil, jsou úžasné a připomněly nám krásné okamžiky z našeho svatebního dne.
Všem vřele doporučuji Lukáše jako nejen svatebního fotografa, neboť fotky sklidily obrovský úspěch. Děkujeme!

Lukáš je sympatický, šikovný fotograf. Fotili jsme se s ním před svatbou i po svatbě a úplně super. Dodání fotek bylo velmi rychlé a fotky povedené. Cena taky super. Takže při další události bych volila Lukáše znova. 

Copyright (c) 2018 AM Vision