SVATEBNÍ FOTO

 

 

Informace o svatebním focení

Předsvatební schůzka

    Na předsvatební schůzce se představíme navzájem, společně pobavíme o Vaší svatbě a naplánujeme další postup (viz termín předsvatebního focení apod.). Pro nás je důležité znát Vaše přání a představy o svatebních fotografiích, neboť každá svatba je specifická a klademe důraz na individualitu.

Předsvatební focení

    Předsvatební focení má obrovskou výhodu v několika věcech. Poznáme se více, nebudeme si připadat tak „cizí“ na svatbě. Společně si projdeme lokality, kde bude svatba probíhat, abychom si udělali představu o místech. Naplánujeme lokality na romantické portréty, zjistíme, kolik času nám zabere focení, aby sestavení harmonogramu bylo pro vás jednodušší. A především si vyzkoušíte focení, neboť většina lidí nemá zkušenosti s focením a jsou nervózní před objektivem. S trochou nadsázky, jak se říká „těžko na cvičišti, lehko na bojišti.“ :)

Svatební den

    V tento velký den pro nás focení začíná přípravami ženicha a nevěsty a končí během večerní zábavy, takže s Vámi budeme celý den, pokud si budete přát. Snažíme se zachytit dění na svatbě tak, abychom nenarušovali a příliš nevstupovali do dění svatby, protože fotografie zachycující přirozenost jsou nejkrásnější.

Předání fotografií

    Fotografie předáváme v digitální podobě (min. počet upravených fotografií je 400 - 500) spolu s vytištěnými fotografiemi (50 ks) ve svatební dřevěné krabičce s flash diskem. Jako bonus od nás dostanete fotoknihu. Doba zpracování je do 1 měsíce od svatby.

Další možnosti: kombinace FOTO a VIDEO, fotokoutek, druhý fotograf

Okamžiky

Svatba. To je den plný emocí, lásky, energie a smíchu. Okamžiky, které se snažíme na fotografiích zachytit po celý Váš den.

Rozmanitost

Na svatbách jsme si oblíbili rozmanitost, co svatba, to jiné místo, jiní lidé, jiné situace. Naši fotografové se dokáží přizpůsobit všem těmto okolnostem, aby co nejlépe zachytili daný okamžik.

Nevyzpytatelnost počasí

Vše je možné naplánovat, až na počasí. Počasí bývá někdy nevyzpytatelné a proto máme vždy v záloze variantu na nejen deštivé počasí.

Tématické focení

Našim cílem jsou nejen krásné romantické fotografie, ale také zábava během focení. Chceme, aby vás focení bavilo a odnesli jste si zážitky na určité téma, které vás spojuje.

Momentky

Úsměv, nečekaná póza či pohled. Momentky tvoří atmosféru svatebního dne.

Copyright (c) 2018 AM Vision